Shadowlands’ın Beklenen Ön Yaması Çıktı!

ozan-mode-on-shadowlands-yama

World of Warcraft’ta Azeroth’un kahramanları artık perdenin ötesine yapacakları yolculuğa hazırlanmaya başlayabilir: Shadowlands ön yaması çıktı! Bu içerik güncellemesiyle birlikte Shadowlands öncesinde World of Warcraft’a gelecek oyun sistemi değişikliklerinin bazılarıysa şöyle:

  • En yüksek karakter seviyesi 50’ye çekiliyor. Böylece oyuncular Shadowlands’le birlikte 60 olacak seviye sınırına hazırlanabilecek.
  • WoW’un epik bir macerayla tamamen güncellenen yeni oyuncu deneyimi Exile’s Reach, oyuncuları temel oyun mekanikleriyle tanıştıracak.
  • Tüm karakter ırkları için yüzlerce yeni kişiselleştirme seçeneği oyunda yerini alacak.
  • Yeni seviye sınırlarının desteklenmesi için eşya ve nitelik ayarlamaları getirilecek.
  • Ve çok daha fazlası oyunda sizi bekleyecek!

Shadowlands Yeni Oyunculara Yol Gösterecek

Bu yeni deneyim, oyuncuların Azeroth ve ötesinde başarılı olmak için gereken çeşitli becerileri deneyimlemesi için özenle hazırlandı.

Exile’s Reach’de ilerlerken, World of Warcraft oynamanın temelleri hakkında her şeyi öğrenecek ve aynı zamanda seçtiğiniz sınıf için en önemli mekaniklerden bazılarında ustalaşma şansı kazanacaksınız. Savaşçılar, iyi bir savaşın temellerini öğrenecekler ve haritaların en önemli yerlerini öğrenecekler.

Bu temel bilgiler, Azeroth’ta bekleyen pek çok zorluğun üstesinden gelmeniz gereken yapı taşlarıdır ve maceranız sizi nereye götürürse götürsün başarıya giden yolda size yardımcı olacak. World of Warcraft’ta yeniyseniz ve hiçbir karakter yaratmadıysanız veya geliştirmediyseniz başlangıç deneyimiyle Azeroth’a yolculuğunuza otomatik olarak başlayacaksınız. Macerayı tamamladıktan sonra, Shadowlands’e geçmeden önce 50. seviyeye yükseltme yoluyla seviye atlayabileceğiniz Battle for Azeroth’a geçeceksiniz.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri