Skyrim, 10. yılına özel PS5 ve Xbox Series XIS içinde çıkıyor

Skyrim, 10. yılına özel PS5 ve Xbox Series XIS içinde çıkıyor!

Skyrim, 10. yılına özel PS5 ve Xbox Series XIS içinde çıkıyor! Bethesda, Skyrim’i yeni nesil konsollara çeşitli iyileştirmelerle çıkacağını duyurdu.

Skyrim için oyuncuları sevindirecek en büyük haber bu versiyonun PlayStation 5 için de çıkacak olması. Bethesda’nın Xbox tarafından alınmasından sonra The Elders Scrolls gibi oyunların Sony’nin platformlarında olup olmayacağı merak ediliyordu. Skyrim’in 10. yıl versiyonuna özel yeni özellikleri de olacak.

Skyrim, 10. yılına özel PS5 ve Xbox Series XIS içinde çıkıyor! The Elder Scrolls: Skyrim’in 10. yıl versiyonuna gelen yeniliklerden biri de balık tutma mekaniği. Special Edition’a sahip olan oyuncular Anniversary Edition’a geçiş yapabilecek, fakat bu ücretsiz olmayacak.

Skyrim’in 10. yıl versiyonu, 11 Kasım 2021 sevenleri ile buluşacak.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri