Skyrim Modlarına Overwatch Karakterleri Ekliyor!

Devasa modlama gücü sayesinde, Skyrim’in cesur ve gerçekçi dünyası, Overwatch’ın stilize edilmiş karakterleriyle birleşiyor.

The Elder Scrolls V: Skyrim geniş ve muazzam modlama gücüyle ömrünü uzattı. Modların çoğu, Sekiro: Shadows Die Twice savaş sistemini ekleyenler de dahil olmak üzere oyunun çeşitli bölümlerini modernize etmek için tasarlanmış olsa da, gerçekten tuhaf kültürel geçişler ekleyenler var.

Bad Pachimari tarafından Twitter’da yayınlanan bir meme, Reaper ve McCree’nin silahları kılıç ve yay yerine draugr ve kurtlara karşı değiştirdiğini gösteriyor. DPS Heroes oldukça hızlı adapte olurken, Rocket Hammer’ını sadece bir battleaxe ile değiştiren Reinhardt’a özel olarak değinmek gerekiyor. Overwatch 2 çekimi olarak çerçevelenen videoda, Reaper’ın son derece küçük görünen Reinhardt’ı sırtından bıçakladığı bir sahne bile var.

Modlama sahnesi çok geniş ve açıkken , özellikle modern internet kültürünün medyanın harmanlanması düşünüldüğünde bir Overwatch modu kaçınılmazdı. Şimdilik, oyuncular bunun oldukça zararsız ve esprili bir mod olduğu için minnettar olabilirler (Blizzard’ın avukatlarının bu konuda söyleyecek bir şeyleri olabilir). Her mod, Oblivion ve Morrowind yeniden yapımları düzeyinde büyük ölçekli bir çaba olmasa da, modifiye edilmiş zırh veya silahlar gibi küçük şeyler bile, oyuncuların yaşlanan oyunu taze tutmasına yardımcı olacak küçük bir şeyler katıyor.

Overwatch 2 hala bir yol olsa da , Blizzard, BlizzConline’daki ayrıntılarla gelecek. 19-20 Şubat 2021’de gerçekleşecek olan kongre, devam eden COVID-19 salgını nedeniyle, Overwatch 2 ve Diablo IV ile ilgili en son bilgilerin açıklanması beklendiği gibi çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri