Solar Ash: PlayStation’a Özel Yeni Açık Dünya

solar-ash-playstationa-ozel-yeni-acik-dunya

Solar Ash: PlayStation‘a Özel Yeni Açık Dünya! Solar Ash için, Summer Game Fest 2021′de yeni oynanış sergileyen ve çapraz geçiş mekanikleri içeren yeni bir fragman yayınlandı.

Solar Ash’in en yeni fragmanı, Summer Game Fest 2021’de gösterildi ve kahramanı Rei’nin oyunun bir başka dev canavarını alt ettiğini gösterdi. Bu, Hyper Light Drift geliştiricisi Heart Machine’in ikinci oyunudur çok benzer bir görünüme ve tarza sahiptir. Fragman sağlam bir çıkış tarihi sağlayamasa da, oyunun gösterişli ve akıcı geçiş mekaniğinin çoğunu göstermeyi başardı. Fragmanın gösterdiği gibi, oyuncular hareket halindeyken kullanılabilecek bir temel saldırıya sahip olacaklar. Ayrıca, bir noktada Sentinal adı verilen dev, uçan bir yaratığın arkasına mandallamak için kullanılan bir kıskaç cihazına sahip olacaklar. Rei’nin yolculuğu boyunca onlardan birkaçını indirmesi gerekecek.

Bu dev canavarlar ve oyunun hikayesi hakkında daha fazla bilgi, büyük olasılıkla bağımsız oyun piyasaya sürülmeye yaklaştığında ortaya çıkacak. Bunun ne zaman olacağı da tam olarak belli değil, çünkü oyunun hala belirsiz bir 2021 yılını kapsayan genel bir çıkış tarihi var. Solar Ash, 2021’de PC, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkacak. Gizem, yüksek hızlı geçişler, ilgi çekici karakterler ve muazzam düşman karşılaşmaları ile dolu sürreal, canlı ve oldukça iyi biçimlendirilmiş bir dünyaya doğru yolculuğa çıkmak istiyorsanız bu oyun tam size göre!

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri