Spotify Cashback

Spotify üyeliğini Ozan SuperCard ile al, anında %50 Cashback kazan.

Müzik dinleme alışkanlıklarını değiştiren ve olmazsa olmazın haline gelen Spotify aboneliğinin yarısı bizden! Spotify Cashback kampanyasından yararlanmak için tek yapman gereken üyeliğini Ozan SuperCard ile satın almak.

Ozan SuperCard Satın Al Ozan SuperApp'i İndir

Ozan SuperCard Spotify Cashback Kampanyası

“Yıl sonu özetini gördün mü?” mesajlarını kaçırmamak ve “Kesin dinle” mesajlarını kesintisiz dinleyebilmek için sana özel çalma listeleri ve efsane podcast’leriyle bir müzik uygulamasının ötesine geçen Spotify, Ozan SuperCard’lılar için artık çok daha ucuz.Spotify aboneliğini Ozan SuperCard ile al, yarısı bizden! Spotify ile ilgili içeriklerimize göz atmayı unutma:

Ozan SuperApp’ten Gamer’lar için Spotify Çalma Listesi

Takım savaşı için rakip takıma baskın yaptığında seni hype’layacak şarkıları listeledik. Arka planda şarkını aç ve kill’leri topla.

Sık Sorulan Sorular

Ozan SuperCard ile Spotify Cashback'i Nasıl Alabilirim?

Kullanıcının kampanyadan yararlanabilmesi için Sanal Ozan SuperCard ile ödeme yapması ya da tanımladığı fiziksel SuperCard ile ödeme yapması gerekmektedir. Kazanılan Cashback bakiyeleri, yapılan harcama sonrasında harcama hesabına anında yüklenir.

Ayda Ne Kadar Spotify Cashback Kazanabilirim?

Kampanya süresi boyunca, Ozan SuperCard ile yapacağın toplam 18 TL’ye kadar olan harcamanın %50’sini Cashback olarak kazanabilirsin. Tüm kampanya boyunca bir kullanıcının aylık kazanabileceği maksimum Cashback tutarı 9 TL’dir

Spotify Cashback Kampanyası Hangi Tarihler Arasında Geçerli?

Kampanya 13 Nisan 2022 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.