Starfield Çıkış Tarihi E3 2021 ‘de Geleceği Bildirildi

Sektör içerisinden bir kişi, Bethesda’nın E3 2021 sırasında Starfield için sadece bir bakış değil, belirli bir çıkış tarihinin de duyurulacağını bildirdi. E3 2021, Yaz Oyun Festivali ve çeşitli diğer oyun etkinlikleri ile birlikte Haziran ayında geliyor.

Bethesda’nın Starfield’ı, bilim kurgu oyunu için değişen planları ortaya çıkardığı için, son haftalarda sürekli olarak bir spekülasyon ve çekişme konusu. şimdi Starfield hakkında başka bir heyecan verici ayrıntı ortaya çıktı. Bethesda, görünüşe göre E3 2021 sırasında Starfield için belirli bir çıkış tarihi açıklamayı planlıyor. Bugünkü açıklama, geçtiğimiz hafta Starfield hakkında önemli bilgiler veren Bloomberg muhabiri Jason Schreier’den geliyor.

Schreier, Bethesda’nın E3 2022’de genel bir “2022” sürüm penceresi yayınlayacağı yönündeki Twitter’daki bir iddiaya yanıt vererek bunun yanlış olduğunu açıkladı. Starfield için bir yayın penceresi paylaşmak yerine, Bethesda E3 2021’de kesin bir çıkış tarihini paylaşacak. Hayranların ne kadar beklemesi gerektiği konusunda hiçbir belirsizlik olmayacak.

Karışıklık, Schreier tarafından Perşembe günü paylaşılan bir önceki tweet’ten kaynaklanıyordu. Bu tweet’te Schreier, takipçilerine Bethesda’nın E3 2021’de Starfield için bir yayın yapmayı planladığını söyledi. Daha sonra, Bu çıkış tarihinin 2022’nin sonlarında doğru olacağını söyledi. Schreier, Bethesda’nın bir çıkış tarihini paylaşacağını söylemesine rağmen, “2022 sonu” açıklaması bazılarının bunun yerine bir sürüm penceresinin paylaşılacağına inanmasına neden oldu. Şimdi bu paylaşımın ise yanlış olduğu söyleniyor.

Çoğu video oyunu hayranı, oyun geliştirmenin birçok beklenmedik ayarlamaya ve gecikmeye yol açabileceğinin farkındadır. Belki de Xbox, risklere rağmen hayranların belirli bir çıkış tarihini göz önünde bulundurmasının çok önemli olduğuna inanıyor. Ya da belki Schreier yanlış bilgiye sahiptir, ancak bu, sızıntılarla ilgili raporlarının tutarlılığı düşünüldüğünde pek olası görünmemektedir.

Xbox ve Bethesda hayranlarının Starfield için neyin saklandığını kesin olarak ne zaman öğreneceklerine gelince, oyun tamamen E3 2021 için onaylandı. Daha spesifik olmak gerekirse, Xbox’ın E3 2021 açılış etkinliği sırasında duyurulacak. Etkinlik için bir tarih henüz açıklanmadı, ancak E3’ün kendisi 12 Haziran’da başlıyor.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri