Starfield Çıkış Tarihi Hakkında Söylentiler Var!

Starfield Çıkış Tarihi Hakkında Söylentiler Var! Söylentiler, Bethesda’nın büyük yeni bilim kurgu RPG’si Starfield’ın bu yılın sonunda piyasaya sürülebileceğini gösteriyor.

Microsoft’un geçen ay ZeniMax Media’yı satın alması ve bu Haziran’da E3’ün geri dönüşünün onaylanmasıyla Bethesda Game Studio, bir sonraki büyük açık dünya RPG’si olan Starfield’ın büyük tanıtımı için hazırlanmaya başlıyor. Haziran 2018’de duyurulan Bethesda, en yeni bilim kurgu RPG’sinin ayrıntıları konusunda çok fazla bilgi vermedi fakat bu çok yakında değişebilir. Söylentiler Starfield’ın bu yılın sonunda piyasaya sürülebileceğine dair bilgiler veriyor.

Starfield, Bethesda Game Studios’un neredeyse on yıldır planladığı bir proje oldu ve ön prodüksiyon Fallout 4’ün geliştirilmesinin sonunda başlayıp ondan sonra tam ölçekli geliştirmeye girdi. Starfield, Bethesda Game Studios’un 25 yıl sonraki ilk büyük yeni oyunu olacak ve stüdyo daha önce çabalarını tamamen Fallout ve Elder Scrolls serisine odaklamıştı.

Pek çok hayran Microsoft’un bu Haziran ayında yapacağı E3 vitrininde Starfield’ın ön sergilemesini beklerken, bunun oyunun çıkış tarihinin duyurulduğu etkinlik olabileceğini düşünmek oldukça şaşırtıcı ve heyecan verici gibi görünüyor. Ancak Fallout 76 oyunu ile kanıtlandığı gibi, bu planın dezavantajları olabilir ve sonuç olarak oyunu tamamen hazır olmadan piyasaya sürmek, Bethesda kadar büyük bir şirket için bile geri tepmeye neden olabilir.

Starfield’ın gelişiminin öngörülemeyen önemli bir durumunun, devam eden COVID-19 salgını sırasında oyunu geliştirmenin zor etkileri olduğunu belirtmemiz gerekir. Evden çalışma süresi boyunca geliştiriciler tam verimli çalışamıyorlar bu muhtemelen stüdyo için bazı dahili gecikmelere ve zor mücadelelere neden oldu. Esasen, pek çok faktör olası bir 2021 çıkış tarihi aleyhine göründüğünden, hayranların bu yıl Starfield’in çıkışı için umutlarını çok yüksek tutmaması gerekir. Söylentiler her ne kadar bu yıl sonunu gösterse de yine de temkinli olmak gerek.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri