Steam Bandai Namco Oyunlarında Büyük İndirimler Sunuyor

steam-games-Bandai-Namco

Bu hafta sonu Steam kullanıcıları, Bandai Namco tarafından yayınlanan oyunları çok düşük fiyatlarla alabilir ve yakında çıkacak olan Bandai Namco oyunlarını ön sipariş verebilir.

Sınırlı bir süre için, PC oyuncuları Bandai Namco tarafından yayınlanan oyunları cazip fiyatlarla alabilirler. Steam’deki oyun şirketinin Yayıncı İndirimi,  Bandai Namco’nun geniş kitaplığını çok uygun bir fiyat aralığına getiriyor, böylece Ni no Kuni serisi gibi popüler oyunları arayanlar şimdi almak için iyi bir zaman. Bandai Namco, son zamanlarda Katamari Damacy Reroll ve Little Nightmares 2 gibi popüler oyunlar ile dizilişini oluşturuyor ve görünüşe göre daha yeni olan oyunlarını indirime sunmaktan korkmuyor.

 

Bandai Namco’nun bu hafta sonu güçlü satış kadrosu, Steam Yaz İndirimi’nin söylentili başlangıcına çok yaklaştı bu yüzden bu fırsatı kaçıranlar bile bu oyunlardan bazılarını almak için başka bir şansa sahip olabilir. Bununla birlikte, Steam Yaz İndiriminin Bandai Namco Yayıncı İndirimi’ndeki her şeyi içermesi pek olası değildir, bu nedenle Bandai Namco’nun yayınladığı oyunların hayranları için onları şimdi almak daha iyi olabilir. Bununla birlikte, bazı kafa karıştırıcı seçenekler de hala tam fiyattır; Dark Souls Remastered gibi oyunlar, 2018’de piyasaya sürülmesine rağmen indirimli değildir. Namco’nun klasik arcade oyunlarının hayranları, 1984’e kadar uzanan klasik arcade oyunlarını içeren Namco Museum Archives koleksiyonlarına da göz atabilir.

Yayıncı şirketi, anime hayranları için Naruto ve Dragon Ball Z gibi popüler şovların evrenlerinde geçen oyunların yanı sıra Little Witch Academia: Chamber of Time gibi bazı uyuyan hitleri de yayınlıyor. Yayıncının sağlam bir oyun dizisi var. Bu kadar çeşitli oyun dizisine sahip şirketten bir yayıncı sunumu ve satışı, muhtemelen her oyuncuya uygun bir şey sunacaktır.

Steam İndirimleri için güncel indirim takvimini 2022 Steam İndirimleri – Steam İndirimleri 2022 Güncel Takvimi içeriğimizde derledik.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri