Steam Oyunlara Genel Bakışı Kolay Hale Getiriyor

squid-game-oyuncular

Steam Güncellemesi Oyunlara Bakışı Kolay Hale Getiriyor! Valve’in Steam platformu için çok ihtiyaç duyulan bir güncelleme, artık daha iyi bir kategori özelliğinin uygulanması yoluyla oyunlara göz atmayı kolaylaştırıyor.

PC oyunlarına gelince, Valve’in Steam platformu, yaklaşık on yedi yıl önce piyasaya sürüldüğünden beri bilgisayar pazarına hemen hemen hakim olan en popüler indirme istemcisi oldu. Yazılımın gücü düşünüldüğünde, arkasındaki şirketin geçen Ağustos ayında duyurulan özelleştirilebilir küfür filtreleri gibi yeni özellikleri denemeyi sevmesi şaşırtıcı. Şimdi, oyunlara göz atmayı kolaylaştıracak yeni bir özellik uygulamaya hazırlanıyor.

Yakın tarihli bir blog gönderisine göre Steam , kullanıcıların mağazada gezinmeleri ve yeni oyunlar keşfetmeleri için daha iyi yollar üzerinde dört aydır deneme yanılma çalışmaları yapıyor. Steam Labs araştırma departmanı aracılığıyla, platforma ve ona eşlik eden web sitesine, oyuncuların göz atması için yeni ve trend olanların yanı sıra yeni başlıklar da getiren, Yeni ve Dikkate Değer bölümünde olduğu gibi bir dizi Alt türlere ve temalara ayrılan Kategoriler yerleştirmiştir.

steam-categories

Şimdiye kadar, blog gönderisinin kendisi, oyun kategorileri listesine göz atmanın artık daha kolay olduğunu söylüyor. Steam’in kataloğunda 50.000’den fazla oyun olduğu göz önüne alındığında, şirketin insanların göz atması için çok daha kolay bir yol yaratmak isteme fikri oldukça mantıklı. Şimdi göründüğü şekliyle, kullanıcıların alt türlere ve hatta MMO, genel çok oyunculu veya tek oyunculu oyunlar gibi oyuncu desteğine göre inceleyebilecekleri daha iyi bir sistem olacak.

Steam, bir PC platformu olarak dünyanın her yerinden milyonlarca kullanıcıya hitap etmektedir. Son zamanlarda, iki saatlik bir süre arasında 26 milyondan fazla kişinin hizmetini kullandığı çoğu eşzamanlı kullanıcı rekorunu kırdı. Bu, her yıl kırılan bir rekor fakat en büyük etkisi COVID-19 oldu. Salgının kendisi dünyanın tamamı için yıkıcı oldu, ancak milyarlarca kişi pandemi sürecini geçiriyor insanlar evin içinde karantina altında ve çoğu zaman evlerinde kaldığı için oyunlar günün geçmesinde çok büyük bir etken oldu. Valve muhtemelen daha kullanıcı dostu özellikler uygulamaya devam edecek.

Steam İndirimleri için güncel indirim takvimini 2022 Steam İndirimleri – Steam İndirimleri 2022 Güncel Takvimi içeriğimizde derledik.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri