Steam Oyunları Festivali Bu Yaz Dönüyor

steam-oyun-festivali

Halihazırda yapılmış bir Oyun Festivali ile Steam, bu yaz başlayacak ve Haziran ayından itibaren altı gün içinde gerçekleşecek olan bir sonraki etkinlik için hazırlanıyor.

Bir oyunun piyasaya sürülene kadar ne kadar başarılı olacağını bilemeyiz. İster PC, ister konsol veya başka bir platformda olsun, geliştiricilerin oyuncuları nihai ürünlerini satın almaya ikna etmenin bir yolunu bulmaları gerekir. Steam’in Oyun Festivali etkinliğini düzenlemesinin nedeni budur ve PC platformu zaten 2021’deki ilk Oyun Festivali’ni gerçekleştirmiş olsa da, şimdiden bir sonraki için hazırlanıyor.

16 Haziran – 22 Haziran tarihleri ​​arasında geri dönen Steam, Oyun Festivali bolluğunun yaz edisyonunu yayınlayacak ve kayıtlar 14 Nisan‘a kadar kabul edilecek. Festival, oyuncular için demoları deneyebilecekleri, bazı canlı yayınları izleyebilecekleri ve geliştiricilerle konuşabilecekleri bir kutlamaya katılma şansı tanıyacak. Ayrıca, geliştiricilere topluluktan bazı geri bildirimler alma ve oyunlar ve diğer etkinlikler hakkında gelecek ayrıntıları ifşa etme fırsatı sunacak.

steam-game-festival-2021

Kayıt olmak isteyen stüdyolar için kurallar, bir demonun hak kazanması için, bunun festivalin sonu ile Ocak 2022 arasında belirli bir çıkış tarihi olan yaklaşan bir oyun olması gerektiğini gösteriyor. Bundan sonra yayınlanması gereken oyunlar gelecekteki etkinlikler için kayıt olacak. Ayrıca, oyunun geçen yılki Steam Sonbahar 2020 festivaline veya Kış festivaline dahil edilmemesi gerektiğini de belirtiyor.

Stüdyoların Steam’de herkesin görebileceği bir mağaza sayfasına sahip olması da önemlidir. Kaynak, bir Valve küratör ekibinin, festival boyunca hangi oyunların öne çıkmaya uygun olacağını belirlemek için her bir mağaza sayfasını inceleyeceğini belirtiyor. Steam, bu ayın başlarında gerçekleşen Ay İndirimi gibi ana akım ve bağımsız oyunların tanıtımına yardımcı olan etkinlikler sunmasıyla tanınıyor.

COVID-19 hala gezegenin çoğunu etkisi altına alırken, oyunların popülaritesinin artması için artık daha iyi bir zaman olmamıştı. Steam’in yaklaşan yaz Oyunları Festivali, geliştiricilerin kollarının altında ne olduğunu göstermeleri için başka bir fırsat olacak, ancak aynı zamanda çoğu muhtemelen hala evde kalmış hayranlara ufukta neler olduğunu görme ve geri bildirimde bulunma şansı verecek.

Oyun Festivali 16 Haziran‘da ve 22 Haziran arasında çalışacaktır.

Steam İndirimleri için güncel indirim takvimini 2022 Steam İndirimleri – Steam İndirimleri 2022 Güncel Takvimi içeriğimizde derledik.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri