Steam Şu Anda Ücretsiz Bir Oyun Veriyor

steam-games-list

Oyuncular, Steam’de gerçekleşen mevcut bir indirim sayesinde popüler bir Devolver Digital oyununu sınırlı bir süre için ücretsiz olarak alabilirler.

Pek çok dijital mağazanın kanıtlayabileceği gibi, ücretsiz video oyunlarından vazgeçmek zor bir şeydir. Başlıkları ücretsiz vermek, daha geniş bir kitleye ulaşmaya çalışırken kullanılan yaygın bir taktiktir. Titan Souls, daha zor mücadeleler isteyen bir oyuncunun kütüphanesini doldurmak için sağlam bir oyundur. Oyun 15 Haziran’a kadar ücretsiz bir şekilde sunulmaya devam edip kütüphanenize eklediğiniz an sonsuza kadar sizin olacak!

Titan Souls basit bir önermeye sahip 2D indie aksiyon oyunudur: Dev canavarlara karşı sadece bir yay ve tek okla donanmış isimsiz bir kahraman vardır. Oyuncular ayrıca hem başlığı hem de zorluğu nedeniyle oyunu Dark Souls ile karşılaştırabilirler. Başlık, Steam’in kullanıcı incelemesi izleyicisine göre ortalama yüzde 79 olumlu geri bildirimin yanı sıra “çoğunlukla olumlu” son incelemelere sahip. Devolver Digital’in birçok oyunu E3 sırasında indirimde olsa da, yakında piyasaya sürülecek yeni oyunlar için ön siparişler de açıyor. Acid Nerve tarafından geliştirilmekte olan bir başlık, Titan Souls’tan daha karanlık bir yöne giden ön satın alma için mevcut bir RPG olan Death’s Door’dur.

 

Devolver Digital’in satışı, Steam ve rakipleri arasında devam eden bir tartışmayı akla getiriyor. Halihazırda oynaması ücretsiz olan birkaç oyun ve yaz boyunca indirimde olan birden fazla oyun varken, Steam çok nadiren ücretsiz olarak oyun veriyor. Bu, piyasadaki en büyük rakiplerinden biri olan Epic Games Store’un aksinedir. Steam, en büyük PC oyun devi distribütörlerinden biri olsa da, Epic Games birkaç farklı strateji ile pazarın büyük bir bölümüne sahip. Bunlardan biri, müşterileri tekrar alışverişe getirmek için iyi bir teşvik olan birkaç ayda bir ücretsiz oyunların dağıtımını içerir. Titan Souls artık Mobil, PC, PS4 ve PlayStation Vita’da mevcut ve Steam’de 15 Haziran’a kadar ücretsiz.

Steam İndirimleri için güncel indirim takvimini 2022 Steam İndirimleri – Steam İndirimleri 2022 Güncel Takvimi içeriğimizde derledik.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri