The Division 2 PS5 Kilitlenme Sorunlarını Bildiriyor

the-division-2

Massive Entertainment‘ın The Division 2 oyuncuları, Başlık Güncellemesi 12’nin yayınlanmasından bu yana oyun çökmeleriyle ilgili devam eden bir sorunu bildirdi.

Massive Entertainment’ın kıyamet sonrası üçüncü şahıs nişancı oyunu The Division 2, üç DLC sürümü, Warlords of New York genişlemesi ile büyük bir içerik güncellemesi, sınırlı süreli temalı etkinlikler ve düzenli yamalar ile 2019’un başlarında piyasaya sürülmesinden bu yana güçlü bir şekilde ilerliyor. En son büyük güncelleme olan Başlık Güncellemesi 12, aslında The Division 2’nin son büyük güncellemesiydi, ancak oyuncu talebi ve desteği Massive Entertainment’ın bu planı revize etmesine neden oldu. 12 Şubat’taki kısa bir mesajda şirket , 2021’de ve 2022’de yayınlanacak olan The Division 2 için yeni içerik geliştirmeye çoktan başladığını açıkladı.

Aynı mesajda geliştiriciler, PS5 ve Xbox Series X için uzun süredir beklenen 4K ve 60 fps desteği ekleyen Title Update 12’nin piyasaya sürülmesinden bu yana PlayStation 5 oyuncuları için ortaya çıkan büyük bir sorunu ele aldılar. TU12, düzenli ve açıklanamayan çökmeler yaşıyorlar. Bir hata mesajı görünür ve oyuncuların oyunu yeniden başlatmak için PS5 ana ekranına dönmesi gerekir. Massive Entertainment, birçok oyuncunun yaşadığı devam eden çökmeleri araştırdıklarını ve sorunu çözmenin The Division 2 geliştirme ekibi için yüksek bir öncelik olduğunu belirtti. The Division’ın resmi alt dizininde de sorun için bir özür dilendi.

Bazı oyuncular, The Division 2’de kontrol noktaları gibi belirli aktiviteler yaparken kazaların meydana geldiğini belirttiler. Birkaç oyuncu bunun wi-fi bağlantısı ile ilgisi olduğunu düşünüyor; diğerleri bunun ethernet bağlantısı üzerinden oynarken bile olduğunu söylüyor. Bazı oyuncular, başlatma sırasında sürekli olarak çöktüğü için artık oyunu bile başlatamayacaklarını belirttiler.

Konsollardan farklı olarak, oyuncular tarafından önerilen PC’deki sorun için birkaç olası geçici çözüm vardır. Bunlardan bazıları sorunu hafifletmeye yardımcı oluyor gibi görünüyor, ancak tamamen düzeltmiyor. Bunlar arasında Ubisoft Connect oyun içi arayüzün kapatılması, DirectX 12’nin devre dışı bırakılması, oyunun ayarlar klasörünün yedeklenmesi ve ardından silinmesi, çözünürlük ölçeğinin% 100’e değiştirilmesi vb. Bu sorun giderme ipuçları bazıları için işe yarasa da, en iyi seçenek, Massive Entertainment’ın sorunu çözmek için resmi bir yama yayınlamasını sabırla beklemek gibi görünüyor.

The Division 2, PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One ve Xbox Series X / S’de mevcuttur.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri