The Elder Scrolls 6 Serinin Canavar Halk Sorununu Çözmeli

argonian-ırklar-khajiit-elder-scrolls

Argonlular ve Khajiit, Skyrim’in kenarlarına sürüldü, ancak The Elder Scrolls 6’nın canavarları tüm tuhaf ihtişamlarıyla kucaklaması gerekiyor.

The Elder Scrolls 6, Nirn dünyasında bazı büyük değişiklikler yapıyor. Bu ayki Brighton Digital 2020’de Todd Howard, son Elder Scrolls oyunlarında görülenden daha gerçekçi bir ölçekte şehirler ve kasabalarla büyük bir oyun dünyası oluşturmak için prosedürel nesil kullanmayı planladığını duyurdu. Bununla birlikte, The Elder Scrolls 6’nın Skyrim’i geçip devam serisin de yer alan muazzam beklentileri karşılaması için çözmesi gereken başka bir sorunu var. The Elder Scrolls 6, canavarları – kedi Khajiit ve suda yaşayan Argonlular – tarafından ortaya çıkan soruna bir cevap bulmalıdır.

Khajiit Ve Argonlular’ın Tarihi

Khajiit ve Argonlular, Elder Scrolls serisinin ikonik temelleridir. Serinin geri kalanına aşina olmayan hayranlar için, Argonian ve Khajiit’i karakter oluşturma ekranında garip bir seçim gibi gösterdi, özellikle de şimdiye kadar girişte hiç görülmemişti. Argonlular ve Khajiit ilk olarak The Elder Scrolls: Arena’da tanıtıldı. Canavar halkının kökeni, bu türün estetiğinde yatmaktadır ve bu, dizi değiştikçe bazı ilginç sorunlara neden olmuştur.

Khajiit yerleşimleri yok, sadece onların gezici ticaret karavanları var ve oyunda görülen tek Argon mahallesi Windhelm’in dışındaki iskele. Oyunun tamamında kipsiz evlenebilen sadece bir Argonian var ve oyunda evlenebilecek Khajiit yok. Bu, oyunun oynanabilir canavar ırklarından biri olarak rol oynamak isteyen oyuncuları barındırmak için tasarlandığını iddia etmeyi zorlaştırıyor. Argonlular ve Khajiit’lerin Skyrim’in donmuş tundralarında küçük bir azınlık olacağı anlaşılabilir, ancak bu, canavarları daha fazla keşfetmek için atılan fırsatların olmadığı anlamına gelmez.

Oyuncular, Khajiit’in Riften’deki Hırsızlar Loncası ile karaborsada çalıştığını bulabilir veya Windhelm’in altındaki kanalizasyonlarda yaşayan fakir bir Argonlu çetesiyle tanışabilirdi. Elder Scrolls serisindeki en tuhaf bilgiler arasında yer alan , ancak her iki ırkta da neredeyse hiç keşfedilmemiş olan her iki ırkta da büyük miktarda irfan var . Khajiit’lerin çok zeki ev kedilerinden kuyruklu Bosmer’e benzeyen çok sayıda alt ırkı var. Argonlular’ın, yerli Kara Bataklıklarındaki duyarlı ağaçların bir ırkı olan Hist denen bir şeyle tuhaf ve derin bir ilişkileri var.

TES 6 Canavarlarla Nasıl Mücadele Etmeli?

Khajiit-Eso

The Elder Scrolls 6’nın Khajiit ve Argonianlara hak ettikleri zamanı ve sevgiyi vermek için yapabileceği birkaç şey var . Birincisi, bir sonraki oyun daha geniş bir kişilik yelpazesine sahip daha fazla Khajiit ve Argon karakterini içerebilir.

İkincisi, Bethesda’nın The Elder Scrolls 6 için yaratmayı hedeflediği büyük şehirler , farklı etkilere sahip çok daha fazla alanlara sahip olabilirdi. Elsweyr sınırına yakın bir kasabadaki Khajiit varlığı, kasabanın tüm nüfusuna göre hala küçük olabilir, ancak Windhelm’deki Argonian varlığının aksine, bir avuç karakter yerine ilginç yerler ve NPC’lerle dolu tam bir yer tarafından temsil edilebilir.

Oyunlar ayrıca Khajiit veya Argonian olarak oynayan oyuncuların rol yapma deneyimlerine çok daha uygun olabilir. Khajiit oyuncuları, bir şehre ilk kez girmek için gardiyanlara rüşvet vermek zorunda kalabilir veya ikinci bir girişten gizlice girebilir. Argon’lu oyuncular, karakterlerinin muhtemelen yakın bir ilişkiye sahip olacağı Geçmiş hakkında çok daha fazla şey öğrenme fırsatları yakalayabilirlerdi.

Zamanla, yeni oyunlarda, Argonianlar ve Khajiit’lerin Bethesda’nın çok fazla eğilmeye istekli olmadığı görünüyor. Onları sevin ya da onlardan nefret edin, ancak canavarlar burada kalacak.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri