The Waylanders’ın tam sürümünün çıkış tarihi belli oldu

The Waylanders'ın tam sürümünün çıkış tarihi belli oldu

The Waylanders’ın tam sürümünün çıkış tarihi belli oldu! Kelt kültürü efsanelerinden ve mitlerinden etkilenen multiplayer RPG oyunu The Waylanders’ın 16 Kasım 2021’de çıkması planlanıyor.

Canavarlar, sihir ve zamanda yolculuk ile karşımıza çıkan The Waylanders’ın Steam Erken Erişim sürümü oyuncuları bir hayli heyecanlandırmayı başarmıştı. Oyunun 40 saatlik süreye sahip olması planlanıyor.

The Waylanders’ın tam sürümünün çıkış tarihi belli oldu! Kickstarter tarafından finanse edilen ve Emily Grace Buck ve Gavin Jurgens-Fyrhie tarafından yazılan The Waylanders, canavarlar ve büyülerle dolu bir dünyayı keşfeden altı temel sınıfı ve karakterleri ile karşımıza çıkacak. Tam sürüm, erken erişim sürümünden ayrıca, karakter kökeni hikayeleri, fotoğraf modu, birçok yeni bölge ve petleri de yanında getiriyor.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri