Valheim Eşzamanlı Oyuncu Rekorunu Tekrar Kırdı

valheim-oyuncu-rekorunu-kirdi

Iron Gate AB’den Valheim, bu sefer eşzamanlı oyuncu sayıları açısından kendine yeni bir standart belirleyerek Steam rekorlarını kırmaya devam ediyor.

Valheim’ın büyük başarısı devam ediyor. Iron Gate AB‘nin keşif ve hayatta kalma oyunu üç haftadan kısa bir süre önce piyasaya sürüldü, ancak oyun şimdiden anında hit oldu. Valheim, neredeyse günlük bazda kendi kilometre taşlarını kırıyor gibi görünüyor ve eşzamanlı oyuncu sayısında durum yine bu şekilde. Valheim, sadece birkaç gün önce Steam’de en yüksek eşzamanlı oyuncu sayısı 391.325’i yayınladı. Bu sayı Grand Theft Auto 5, PUBG veya Apex Legends’tan fazlaydı. Son zamanlarda Valheim, dünyanın en popüler oyunlarından biri olmaya devam ederken bu sayıları bir kez daha aştı.

SteamCharts’a  göre bugün Steam’de 481.836 eşzamanlı Valheim oyuncusu vardı. Bu, neredeyse bir ay önce pek çoğunun var olduğunu bile fark etmediği bir unvana sahip olan yaklaşık yarım milyon oyuncudur. Oyunun satışa çıktığı ilk 17 günde üç milyon Valhiem satıldığından, bu sayı muhtemelen o yüksek civarında kalacak veya artmaya devam edecek.

valheim-game

Valheim’ın başarıya ulaşmasına yardımcı olan şeylerden biri,  yayın yapmanın ve izlemenin tatmin edici bir oyun olmasıdır. Twitch, YouTube ve diğer popüler akış platformları aracılığıyla Valheim’ı oynamanın tadını çıkaracak çok sayıda içerik oluşturucu var. Minecraft, Rust, DayZ veya ARK gibi oyunlara çok benzeyen : Survival Evolved, yayın yapmak için popüler olan Valheim, içerik oluşturucuların oyunlarla ilgili ipuçları olsun veya yalnızca toplulukla eğlenirken her tür stili paylaşmasını sağlar.

Valheim, belki de 2021’in şimdiye kadarki en büyük sürpriz başarısı. Valheim’ın mevcut yörüngesine göre, oyun büyük yüksekliklere yükselmeye devam edecek gibi görünüyor. Oyun, PC’de Steam Erken Erişim’de mevcuttur.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri