Warframe Geliştiricisi TennoCon 2021’in Dijital Olacağını Duyurdu

warframe-tennocon-2021-online-olacak

Warframe geliştiricisi Digital Extremes, ücretsiz nişancı oyununun yıllık kongresi olan TennoCon 2021‘in yalnızca dijital olacağını duyurdu.

Şubat ayının başlarında, geliştirici Digital Extremes, ücretsiz oynanabilen rol yapma oyunu olan Warframe için bir dizi yeni içeriğin ay boyunca ve ilkbaharda tekrar geleceğini duyurdu. Bu içerikler arasında Sevgililer Günü ve Yeni Yıl etkinliklerinin yanı sıra Corpus Railjack için yeni Warframe içeriği ve oyuncuların dost NPC mürettebat üyelerini kontrol etmelerine olanak tanıyan Command intrinsic yer alacak.

26 Şubat’taki Devstream 152 sırasında, Warstream geliştirme ekibi planlanan bahar içeriği hakkında daha fazla ayrıntıya girdi. Ayrıca, Eylül ayına kadar evden çalışan Digital Extremes nedeniyle TennoCon 2021’in yine yalnızca dijital bir etkinlik olacağı açıklandı. Bu, TennoCon’un bu şekilde düzenleneceği üst üste ikinci yıl olacak. TennoCon 2020’nin katılımcı kısmı, devam eden koronavirüs salgını nedeniyle Mart 2020’de iptal edilmiş olsa da, etkinliğin canlı yayın bölümü Ağustos ayında gerçekleşti.

Yaklaşan TennoCon 2021 etkinliği hakkında planlanan tarih de dahil olmak üzere daha fazla ayrıntı henüz açıklanmadı, ancak Digital Extremes, haberler çıktıkça topluluğu güncel tutacak. Bununla birlikte, TennoCon 2020’nin oynanış biçimi, Warframe oyuncularının neler bekleyebileceği konusunda biraz fikir verebilir. 2020’de bir TennoCon dijital bilet satın alınması, oyuncuların 11-18 Temmuz tarihleri ​​arasında TennoCon 2020’nin başlangıçta planlanan haftasında ve tekrar 1- Ağustos tarihleri ​​arasında Baro Ki’Teer’e erişmesine olanak tanıyan bir “TennoCon Geçiş Erişim Anahtarı” ile geldi. 3. Bu süre zarfında Baro, hazır modlar, silahlar ve moda çerçeveleri de dahil olmak üzere geçmiş hisselerinin tamamını sattı.

Şimdi yıllık geliştirici canlı yayın etkinliği olan TennoLive, TennoCon 2020’nin sonunda gerçekleşti. Bu röle sırasında oyuncular, Warframe’in gelecekteki içerik sürümleri için planlanan düşman modellerini ve nesneleri önizleyebildiler. Twitch’te 30 dakika üst üste TennoLive izleyen izleyiciler, Warframe hesapları Twitch ile bağlantılı olduğu sürece Hydroid’in Primed çeşidi olan Hydroid Prime’ı aldı.

Ayrıca TennoCon 2020 sırasında düzenlenen önceden kaydedilmiş iki geliştirici paneli, “Warframe Sanatı” ve “Sistemin Sesleri” panelleri vardı. Bunlar, Warframe’in bazı sanatının, animasyonunun ve seslerinin nasıl yaratıldığına içeriden bir bakış sağladı. Twitch’te arka arkaya 30 dakika boyunca herhangi bir TennoCon panelini izleyen  izleyiciler, uzun menzilli lazerleri vuran bir Tenno el topu olan Warframe silahı Athodai’yi aldı. Yine, bu düşüş yalnızca izleyicilerin Warframe hesabı Twitch hesaplarına bağlıysa elde edilebilirdi. Ve elbette, Mars’ın uydularından biri olan Deimos’ta yeni bir Infested alanı içeren Heart of Deimos’un duyurusu da dahil olmak üzere, gelecekte planlanan Warframe içeriği hakkında birçok bilgi damlası vardı. Necralisk oyuncu merkezi, Entrati düşman grubu ve yeni Infested düşmanlar, karakterler, prosedürle oluşturulmuş alanlar ve daha pek çok şey TennoCon 2020 sırasında tanıtıldı.

Warframe; PC, PS4, PS5, Switch ve Xbox One’da mevcuttur. Bir Xbox Series X / S sürümü de geliştirme aşamasındadır.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri