World of Warcraft ‘a Yeni Zindanlar Geliyor!

World-of-Warcraft-Shadowlands

World of Warcraft : Shadowlands, dördü seviye atlama zindanı ve dördü maksimum seviye oyuncular için olmak üzere sekiz yeni zindan ile birlikte geliyor.

Popüler MMORPG’nin en yeni eklentisi olan World of Warcraft: Shadowlands, her türlü değişiklik ve yeni içerikle yakında piyasaya sürülecek. Her zamanki gibi MMO genişletmeleri için Shadowlands, maceraseverler olarak keşfetmemiz için yeni zindanlara sahip olacak. Çıkışta toplam sekiz yeni zindana sahip olacak. Bunların yarısı seviye atlama zindanları, diğer yarısı ise maksimum seviyedeki oyuncular için tasarlanmış oyun sonu zindanlarından oluşuyor.

World of Warcraft: Shadowlands Oyununda Dikkat Çeken 4 İçerik – Kayıp Rıhtım

Shadowlands’deki bu yeni zindanların kilidi, oyuncular yeni bölgelerde ilerlerken adım adım açılacak. İlk zindan oyuncularının World of Warcraft:  Shadowlands , The Necrotic Wake’de karşılaşmayı beklemesi gerekir . Bunu yakından Maldraxxus’ta 53. seviye bir zindan olan Plaguefall takip ediyor. Her ikisi de, 60. seviyeden başlayarak Heroic, Mythic ve Mythic + modları için seçeneklerle beş oyuncu için tasarlanmış seviye atlama zindanlarıdır.

55. seviyede, World of Warcraft: Shadowlands maceracıları, Ardenweald’da bulunan Mists of Tirna Scithe’ye dalabilir. Shadowlands’deki son seviye atlama zindanı, Seviye 57 oyuncuları için olan Revendreth’teki Halls of Atonement’dır. World of Warcraft: Shadowlands’daki diğer seviye atlama zindanlarında olduğu gibi, bunlar oyuncular seviye 60’a ulaştığında ve belirli eşya seviyesi gereksinimlerine ulaştığında Heroic, Mythic ve Mythic + modlarında kullanılabilir. Bunlar Shadowlands’in dört seviye atlama zindanı, ancak oyunsonu içeriği olarak hala dört tane zindanımız daha var.

World-of-Warcraft-Shadowlands-World-of-Warcraft-Blizzard

World Of Warcraft: Shadowlands’de Oyun Sonu Zindanları

Shadowlands’deki oyun sonu zindanları, maksimum seviye 60’a ulaşan karakterler içindir. Dört boss’un bulunduğu Theatre of Pain, oyuncuların deneyebileceği ilk oyunsonu zindanıdır. De Other Side’ın üç boss’u varken Spires of Ascension’ın dört boss’u vardır. Aynı zamanda dört boss’a sahip olan son oyunsonu zindanı, Sanguine Depths’dir. Tüm bu zindanlar beş kişilik takımlar içindir ve bazı harika oyunsonu ganimetleri vaat ederler. Gözlerimizi doyuracağına emin olabiliriz! Shadowlands’teki yeni zindanlarla ilgili bilgiler betaya dayandığından, tamamen yayınlanmadan önce seviye değişiklikleri elbette olabilir. İşte Shadowlands’deki sekiz yeni zindan isimleri sırasıyla:

  • The Necrotic Wake
  • Plaguefall
  • Mists of Tirna Scithe
  • Halls of Atonement
  • Theater of Pain
  • De Other Side
  • Spires of Ascension
  • Sanguine Depths

World of Warcraft : Shadowlands’in yayınlanmasından yalnızca birkaç hafta önce oyuncular, ön yama aracılığıyla yeni özelliklerin bazılarından şimdiden yararlanabiliyor. Lansman öncesi etkinlik 15 Kasım’da başlayacak ve tam anlamıyla ayın sonunda bizlerle olacak. Bu durum World of Warcraft: Shadowlands’teki sekiz yeni zindanı deneyimlemek için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacağımız anlamına geliyor.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri