Xbox Game Pass, Dragon Quest Builders 2’yi Onayladı

Dragon Quest Builders 2, Xbox Game Pass’e geliyor ve Square Enix, serisinin çoğunu Xbox’a getirmek için Microsoft ile çalışmaya devam ediyor.

Microsoft, Dragon Quest Builders 2’nin yakında Xbox konsollarında yayınlanacağını onayladı. Dragon Quest Builders 2, uzun süredir devam eden Dragon Quest serisinin bir parçası olsa da bu seri, Minecraft gibi inşa etmeye ve işçiliğe odaklandığı için ana seriden çok farklı bir oyundur. Oyun 2019’da dünya çapında piyasaya sürüldüğünde, hem PlayStation 4 hem de Nintendo Switch’te mevcuttu, birkaç ay sonra bir PC sürümü geliyordu, ancak bir Xbox sürümü için henüz haber çıkmamıştı.

dragonquestbuilders2-ps4

Şimdi, Xbox kullanıcıları 4 Mayıs 2021’den itibaren Dragon Quest Builders’ın 2. oyununa sahip olabilecek. Resmi Xbox sitesindeki bir blog gönderisine göre, oyun Xbox One’da yayınlanacak, ancak Xbox Series X / S’de geriye dönük uyumlu olarak sunulacak. Dragon Quest Builders 2, oyuncuların silahlardan evlere kadar her türlü şeyi yaratma yeteneğine sahip bir inşaatçı rolünü üstlendiğini gösteriyor. JRPG hayranları için oyun hala geleneksel bir hikayeye sahiptir.

Görünüşe göre, Square Enix şu anda daha fazla klasik serilerini Xbox’a getirmek için Microsoft ile ortak iş yapıyor ve son raporlara bakılacak olursa, Game Pass’i genişletiyor. Bu ortaklık, her iki şirket için karşılıklı olarak faydalı olmuş gibi görünüyor. Microsoft, daha önce Xbox’ta yeterince temsil edilmeyen bir tür olan JRPG kitaplığına daha fazla oyun ekliyor aynı zamanda Square Enix, oyunlarını daha geniş bir kitleye ulaştırıyor.

2. oyun artık PC, PS4 ve Switch’te mevcut ve 4 Mayıs 2021’de bir Xbox One sürümü çıkacak.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri