XSeed Games Bu Yıl Satışlarda Rekor Kırdı!

xseed-games-2020

XSEED Games, çiftçilik simülatörlerinden RPG’lere ve daha fazlasına kadar birçok türde yayınlanan 11 oyunla dolu bir yılı özetliyor.

Marvelous USA, Inc.’in bir yayıncılık markası olan XSEED Games, son 12 ayını yeni eleştirmenlerce beğenilen oyunları yayınlayarak ve eski hayranların favori franchise’larını geri getirerek geçirdi. Şirket, yıl boyunca elde ettiği başarıları özetleyerek bugüne kadarki en başarılı yılını kutluyor. Rune Factory 4 için yerelleştirme gecikmeleri gibi bazı darbeler olsa da, XSEED Games, başlıkları yayınlamaya devam etti.

XSEED Games Başkanı Ken Berry, “Bu bizim için inanılmaz bir yıldı ve tüm destekleri için hayranlarımıza teşekkür etmek istiyoruz ve yeni bir yılı dört gözle bekliyoruz ve yeni sürprizler. ” Tarım simülasyonlarından RPG’lere ve aksiyon oyunlarına kadar çeşitli oyunlarla, aynı zamanda türler arasında çeşitli oyunların piyasaya sürüldüğü bir yılı işaretledi. Oyuncular ister basit bir çiftçi ister bir mekanik pilot olmak istesin, oyuncuların XSEED Games sürümleri ile seçim yapma seçeneği oldu bu yıl.

Küresel satışları: Rice and Ruin 500.000’i, GranBlue Fantasy: Versus’u 450.000’i aştı ve Nintendo Switch’te 200.000’den fazla kopya satan  SEZON ÖYKÜSÜ: Maden Kasabası Dostları ile başka bir başarı elde etti. Gelecek yıllarda oyun piyasasında yeni rekabetlere yelken açacak olan şirket sağlam adımlar atmak için güzel bir ekip oluşturmuş durumda. Covid 19 nedeniyle bir çok ülke de insanlar kendini eve kapatmış durumda. Bu durum diğer piyasaları olumsuz etkilese de oyun piyasası en yüksek devrini yaşamış olabilir.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri