Yeni Overwatch Mei Skin Tartışmalara Yol Açıyor

freeletics

Overwatch’da Mei için yeni bir Efsanevi görünüm tartışmalara yol açıyor ve hayranlar neden diğer kahramanlara bunun yerine Efsanevi’nin verilmediğini merak ediyor. Çoğunun bir veya birkaç favori karakteri vardır ve başkalarıyla savaşırken mükemmel görünümü bulmak, oyunu biraz daha şık hale getirir. Blizzard genellikle 2020 Yaz Oyunları için Cankurtaran Pharah Efsanevi görünüm gibi sezonluk bir etkinliğin parçası olarak yeni görünümler sunar. Bununla birlikte, bazı kostümler diğerlerinden daha iyi karşılanıyor ve Mei için en son Efsanevi görünüm çok fazla eleştiri alıyor.

Mei’nin alet çantası, silahından buz sarkıtları atmasına ve rakiplerini pozisyon dışı yakalamak için buz duvarları oluşturmasına olanak tanıyan buz tabanlı yetenekler etrafında döner. Doğal olarak, ilk Efsanevi görünümlerinin çoğu, Abominable, Yeti Hunter ve Ecopoint: Antarktika gibi bir kış temasına sahipti. 2016 Efsanevi görünümlü Mei-rry, klasik cildinin yeniden renklendirilmesi nedeniyle eleştirildi, ancak Efsanelerin çoğu o zamandan beri kış temasını terk etti ve karakterin tarzına farklı bir dönüş yapmaya çalıştı.

Yeni Efsanevi Mei görünümü, yılın ilk Overwatch Ligi turnuvası olan May Melee’yi kutlamak için piyasaya sürülen MM-Mei olarak adlandırıldı. MM-Mei görünümü, Mei’yi karma bir dövüş sanatları savaşçısı kılığına girerken, bir şampiyonluk kemeri ve Frost Boxing adlı eldivenlerle tamamlanmış olarak görür. Bununla birlikte, birkaç Overwatch hayranı, Mei’nin at kuyruğu kombinasyonunun yanı sıra cildininin genel görünümünün kötü bir tada sahip olduğunu hissediyor. Diğerleri, Mei’nin tasarımını ve saç stilini, yakın zamanda 24 Nisan’da bir UFC maçında savaşan MMA dövüşçüsü Weili Zhang ile karşılaştırdı.

Hayranlar, Blizzard tarafından yayınlanan ve May Melee etkinliğinin bir parçası olarak hangi kahramanın kostüm alması gerektiğini soran daha önceki bir ankete atıfta bulundu ve Mei, Ana, Winston ve Zarya’nın arkasında dördüncü sırada yer aldı.

Yine de MM-Mei görünümüne ilgi duyan hayranlar, 200 OWL jetonu harcayarak elde edebilirler. Overwatch artık PC, PS4, Switch ve Xbox One’da mevcuttur.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri