Yeni Pokemon Japonya’ya Özel Reklam Veriyor

yeni-pokemon-japonyaya-ozel-reklam-veriyor

Nintendo, 1999’daki orijinal Nintendo 64 oyununun devamı niteliğindeki Switch on Switch için Japonya’ya özel bir reklam yayınladı. Nintendo, Yeni Pokemon Snap’i tanıtmak için tüm hızıyla çalışmalarına devam ediyor. Altı gün önce piyasaya sürülen ve başlığın 30 Nisan 2021 çıkış tarihini ortaya koyan bir fragmanın ardından, şirket daha genç izleyicilere yönelik görünen bir Japon reklamı yayınladı.

Pokemon Snap, çeşitli Pokemonların fotoğraflarını çekmeye ve yerel profesöre danışmaya odaklanıyor. Pokemon Snap, fotoğrafçılıkla ilgili olmasına rağmen, oyuncunun fotoğraf çekmeye odaklanırken çeşitli ortamlarda demiryoluna girdiği bir ray üstü atıcı olarak işlev görür. Oyuncu ayrıca yeni Pokemon’u ortaya çıkmaya teşvik etmek, yeni yollar açmak, Pokemon’u gelişmeye zorlamak ve daha fazlasını yapmak için yiyecek veya başka öğeler atabilir.

Reklamın kendisine gelince, oldukça kısa – yalnızca on beş saniye uzunluğunda, ancak mesajını iletiyor. Oyun, Grookey ve Pikachu gibi daha önce görülen bazı Pokemon klipleri de dahil olmak üzere, oyun flaşları gösterilmeden önce safari kıyafetleri giyen bir kadın ve genç bir çocukla başlıyor.

Fragmanda özellikle yeni bir şey gösterilmedi. Görülen tek yeni görüntü, Bouffalant ile çevrili bir ağacın altında uyuyan Dodrio’nun kısa bir klibi. Hem Dodrio hem de Bouffalant daha önce gösterilmişti, ancak Bouffalant daha önce Dodrio olmadan aynı yerde görülüyordu, belki de oyuncunun Dodrio’yu çağırmak için bir şeyler yapması gerektiğini, Pokemon oyuncularının bir seviyeden geçtiklerinde veya sahneden her geçtiklerinde değişimle karşılaştıklarını öne sürüyordu. İlk Pokemon Snap,1999’da ilk nesil Pokemon sırasında Nintendo 64 için piyasaya sürüldü. O zamanlar oyuna eklenebilecek yalnızca 151 olası Pokemon vardı. Hayranlar için, bu fragman onları oyun için heyecanlandırmak için muhtemelen gereksizdi. Bununla birlikte, daha genç oyuncular ve orijinal N64’ü hiç oynamamış ancak o zamandan beri Pokemon’a girmiş olanlar için, bu iyi hedeflenmiş bir reklam gibi görünüyor.

Yeni oyun serisi  30 Nisan 2021’de Nintendo Switch için satışa sunulacak.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri