Yooka-Laylee Devs Playtonic Friends Şirketini Duyurdu

3D platformer Yooka-Laylee’nin geliştiricisi Playtonic, Playtonic Friends adlı yeni bir yayın şirketi ve üç bağımsız stüdyo ortağı duyurdu.

Yooka-Laylee hayranları, geçtiğimiz hafta merakla geliştirici PlaytonicGames’ten haberler bekliyordu. Stüdyo ve yayıncı bundan sonra Playtonic ve Playtonic Friends olarak anılacak. Üç heyecan verici ortak çoktan duyuruldu. Bunun Playtonic oyunları için ne anlama gelebileceğinden endişelenenler için geliştirici, oyunun oyun geliştirmeye de adanacağını zaten doğruladı.

Bahsedildiği gibi, Playtonic Friends’in önümüzdeki oyunları yayınlamak için birlikte çalışacağı üç ortağı var. Bu ortaklar BPM: Bullets Per Minute’ın  geliştiricisi Awe Interactive, Slime-san’ın geliştiricisi Fabraz ve Ok Golf’ün geliştiricisi Okidokico’dur. Açıkçası, tüm bu oyunlar zaten mevcut. Bu, Playtonic’in ya bu stüdyoların bir sonraki oyunlarında çalışmasına yardım ettiği ya da BPM , Slime-san ve Ok Golf’u yeni platformlara getirebilecekleri anlamına geliyor.

Şu an için Playtonic Friends, yeni yayıncılık girişimini hızla genişletmek istemiyor. Playtonic Friends, yalnızca Playtonic’in yapabildiği şeylere uyan stüdyolarla ortaklık kurması nedeniyle “seçici” kalacaktır. Ayrıca Playtonic Friends’in mali durumunu stüdyodan ayırdığını söylüyor. Bu nedenle, Playtonic Friends’in gelecekteki genişlemesi ve büyümesi büyük olasılıkla bu ilk üç yayıncılık ortaklığının başarısına bağlıdır. Playtonic’in kendi oyun planlarının neler olduğunu merak edenler, bu cephede de bazı haberlerin paylaşıldığını duymaktan heyecan duyacaklar. Playtonic, bir sonraki oyununu henüz duyurmaya hazır olmadığını, ancak 2021’in çok büyük bir yıl olacağını söylüyor. Yooka-Laylee geliştiricisinin hayranlarının daha fazla haber için sabırlı olması gerekecek. Playtonic’in kesinlikle çok heyecan verici planları var.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri