YouTube Cashback

YouTube üyeliğini Ozan SuperCard ile al, anında %50 Cashback kazan.

Reklamsız bir YouTube deneyimine ne dersin? Yanında bir de YouTube Music, YouTube Premium, YouTube Kids ve birçok YouTube özelliği olsa? Tümünü kapsayan YouTube Premium üyeliğinin yarısı bizden!

Ozan SuperCard Satın Al Ozan SuperApp'i İndir

Ozan SuperCard YouTube Cashback Kampanyası

Hazır YouTube televizyon kanallarının yerini almışken bırak reklamlar da orada kalsın. Reklamsız bir YouTube deneyiminin yanında müzik uygulaması ve birçok özelliği ile YouTube Premium, Ozan SuperCard’lılar için artık çok daha ucuz. YouTube Premium aboneliğini Ozan SuperCard ile al, yarısı bizden! YouTube ile ilgili içeriklerimize göz atmayı unutma:

Kampanya Koşulları

  • – Kampanya 29 Nisan – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
  • – Kampanyadan yararlanmak için, YouTube Premium ödemelerinin Ozan SuperApp’e tanımlanmış fiziksel Ozan SuperCard ile ya da Ozan SuperApp’ten oluşturulan sanal Ozan SuperCard ile yapılması gerekmektedir.
  • – Kampanya koşullarını yerine getiren ilk 5.000 kişi kampanyadan faydalanabilir.
  • – Kampanyadan faydalanan kullanıcılar, her ay yapılacak YouTube Premium ödemelerinden %50 cashback kazanır. Kazanılan cashback maksimum 48 saat içinde hesaplara yüklenecektir.
  • – Son 30 gün içinde kazanılabilecek maksimum cashback tutarı 8,50 TL’dir.Kampanyadan kazanılan cashback bakiye, harcanabilir bakiye olarak sadece kampanyaya katılan kullanıcılara yüklenir ve transfer edilemez, nakde çevrilemez.
  • – Her kullanıcı bir ay içinde kampanyadan maksimum 1 kez yararlanabilirsiniz.
  • – Kampanyadan çıkış yapmak istemeniz durumunda YouTube Premium platformundan ödeme bilgilerinizi değiştirmeniz gerekmektedir. Aksi halde, ödeme yapılacak kartınızın Ozan SuperCard kalması durumunda kampanyadan yararlanmaya devam edersiniz.
  • – Ozan Elektronik Para A.Ş. herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ya da sona erdirme hakkına haizdir.